O fundacji2024-03-25T14:15:36+01:00

Wiemy, co zrobić…

by wyrównać szansę osób z niepełnosprawnościami i dodać im skrzydeł do działania. Każdego dnia dążymy do polepszenia jakości życia naszych Podopiecznych poprzez pomoc w zbieraniu środków na ich leczenie, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny, czy likwidację barier architektonicznych. Dążymy do zmian, chcemy likwidować przeszkody, na które trafiają osoby z niepełnosprawnościami. Pragniemy uczynić ich życie łatwiejszym, a świat bardziej przyjaznym.

Misja naszej fundacji i kilka słów o nas.

Mamy wiedzę i doświadczenie. To dzięki nim możemy pomagać. Możemy dążyć zmiany, możemy likwidować wszelkie przeszkody na jakie trafiają osoby z niepełnosprawnościami.

Od 2007 roku działamy na terenie całego kraju, pomagając osobom z niepełnosprawnościami. Na co dzień, borykają się z różnymi barierami: społecznymi, architektonicznymi, komunikacyjnymi i mobilnymi.

Pomoc poparzonym dzieciom

By |25 marca 2024|Categories: Blog|Tags: , , |

Miniony tydzień obfitował w wydarzenia, które stanowią ogromną dawkę wiedzy z zakresu leczenia ran pooparzeniowych dla kadry medycznej oraz realną pomoc dla oparzonych dzieci z całej Polski, w tym naszego podopiecznego trzyletniego Frania Kaszkura. Do Polski przyleciał profesor Matthias Donelan ze Shriners Children’s Hospital w Bostonie w USA, by przeprowadzić konsultację małych pacjentów z całej Polski i zoperować naszego małego Frania. Odbyły się również warsztaty oparzeniowe.

grudzień 2023

listopad 2023

Sprawozdania i dokumentacje

Dowiedz się w jaki sposób pomagamy potrzebującym. Na co wydajemy zebrane fundusze – los każdej złotówki jest dokładnie opisany w sprawozdaniu.

Wiedzę czerpiemy od najważniejszych dla nas osób – naszych Podopiecznych. Codzienne rozmowy z nimi uświadamiają nas, z jakimi emocjami borykają się na co dzień. Słuchamy ich historii, rozumiemy troski i dzielimy radość z postępów. Dlatego jesteśmy świadomi ograniczeń, z jakimi przychodzi im się mierzyć

Nasi Podopieczni

Wszystkich podopiecznych Fundacji Votum znajdziesz w jednym miejscu.

Powołanie Fundacji Votum

Wierzymy, że profesjonalna opieka poprawiająca sprawność, troska najbliższych oraz odpowiednie wsparcie psychiczne może zmienić rzeczywistość na bardziej przyjazną.